Anasayfa » Şehirler Arası Kurye

Şehirler Arası Kurye

Şehir içi veya şehirler arası kurye hizmetleri pandemiyle birlikte ciddi bir önem kazandı. Bu ciddiyetin farkında olan Acil Moto Kurye, İstanbul il sınırları içerisinde ihtiyacınız olan her türlü kurye hizmetini sağlayacak güvenilir bir firmadır. Kuryelerin şehir içindeki trafik ve adres tecrübesi ile ürününüz, en hızlı şekilde adresinize teslim edilir.

Bunun yanında, Acil Moto Kurye sayesinde, göz açıp kapayıncaya kadar olan sürede kuryeniz tüm teslim sürecini güvenle de tamamlayacaktır. Güleç, güvenilir ve tecrübeli ekibimizle, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde karşılayacağımıza asla şüpheniz olmasın.

Şehirler Arası Kurye Hizmeti

Şehirler arası kurye, başka şehirlere teslimat sağladığımız servisimizdir. Bu şehirler arasında:

 • Ankara,
 • Bursa,
 • Edirne,
 • İzmir,
 • İzmit yer almaktadır ve

En yakın kurye sizin için görevlendirilir ve 30 dakika içerisinde dosyanız belirtilen adresten teslim alınır. Şehirler arası kurye hizmetimiz hızlıca gerçekleşir. En kısa rota ve paralı yollar üzerinden teslimatınız çabuk bir şekilde gerçekleştirilir.

Şehirler Arası Hızlı Kurye

İstanbul’un zorlu trafiğine rağmen uzmanlıklarıyla en iyi hizmeti sağlayabilecek operatörlere sahip şirket 7/24 hizmetinizdedir. Bu yüzden yağmur, çamur, kar dahi olsa verilen kurye hizmeti için asla kuşkuya yer kalmamaktadır. Özellikle kargo firmalarının yoğunlukları nedeniyle geciken kargolarınıza ilaç gibi gelecek bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Kargo firmalarının yarattığı mağduriyetlerden sıkıldıysanız tek yapmanız gereken şey bizi aramak! Bizleri aradığınız zaman, alabileceğiniz şehirler arası hızlı kurye ve şehirler içi taşıma ve gönderim hizmetleri arasında;

 • Klasör,
 • Belge,
 • Zarf/ mektup/ kartpostal türevleri,
 • Uçak kargolarınız,
 • Tüketim eşyaları,
 • Kırılabilir eşyalar gibi seçenekler bulunmaktadır.

Eğer istediğiniz ürünün teslimatı için aklınızda bir soru işareti varsa yapabileceğiniz en iyi şey bize ulaşmak. Sizin için en iyi hizmetin en ekonomik koşullarda sağlanması adına en iyi yolu seçeceğiz.

Uçak Kargo Hizmeti

Uçak kargo hizmetimiz sayesinde, kargolarınızı alındığı yerden istediğiniz yere en çabuk şekilde sorunsuzca taşıyoruz. Uçak kargo hizmetimiz aynı zamanda, kargolarınızı havaalanından arzu edilen adrese iletilmesini de içermektedir. Salgının olduğu şu dönemlerde, havaalanına uğramanıza gerek olmadan kargonuzu ayağınıza getirmek için hizmetinizdeyiz.

Alanında deneyimleriyle tanınmış uzman operatörlerimiz tarafından kargonuz size güvenle ulaştırılır. Bununla beraber, teslimat süratle gerçekleşir. Sağladığımız bu hizmet ek hizmet olarak değerlendirildiği için havaalanından adrese sağlanan teslimatlar ek ücrete tabi tutulmaktadır. Fakat, bu ücretlerin sabit bir fiyatı yoktur ve değişkenlik gösterir. Ek ücret tarifesi;

 • İkamet edilen adrese,
 • Yol mesafesine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Havaalanında bir kargonuz var ve acilen size güvenle ulaşması mı gerekiyor? Yapmanız gereken tek şey şehirler arası kurye için bizimle iletişime geçmek!

Gece Kurye Hizmeti

Gece kurye mesai saatleri dışında ve hafta sonu, resmi ve dini bayramlar dönemlerinde aralıksız olarak sunulan özel kurye hizmetidir. Hafta içi mesai saatleri içinde kullanımı yoktur.

En yakın kurye sizin için görevlendirilir ve 45 dakika içinde istediğiniz evrak operatörümüz tarafından teslim alınır. Ortalama 3 saat içinde ise en kısa yolu izlenerek istediğiniz adrese teslim edilir.

Hızlı Kurye Hizmeti

Hızlı kurye hizmetimiz sayesinde, hava koşullarını ve trafiği dert etmenize gerek kalmadan önem verdiğiniz işleriniz teslim edilir.
İstanbul Hızlı Kurye sizin için görevlendirilir ve 30 dakika içinde teslim edilmesi istenen evrak adresinden alınır. En kestirme güzergâh rotası üzerinden ortalama 4-5 saat içinde teslim gerçekleşir.

Şehirler Arası Kurye Fiyatları ve İletişim

Şirketimiz müşterileri için en uygun ve ekonomik fiyat politikasını benimsemiştir. Farklı hizmetlerimiz için minimum 50, 100 ve 300 TL’den başlayan fiyatlarla 7/24 bize ulaşabilirsiniz
İletişim için;

Veya gelip çayımızı içmek ve doğrudan iletişim kurmak isterseniz adresimiz:

 • İslam Bey Mh. Göztepe Sk. No:52 D:4 Eyüpsultan / İSTANBUL

Güvenin sarsılmaz kalesi olarak sizlere zorlu hava ve trafik koşullarında en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Asla pişman olmayacak ve en iyi hizmeti alacaksınız!