Anasayfa » İzmir Kurye

İzmir Kurye

İzmir kurye hizmetimiz ile tüm gönderilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyoruz. İster aynı ilçe içi kısa mesafelere isterseniz de Dikili’den Gaziemir’e kadar kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Kargo firmalarına alternatif olarak hızlı çözümler arıyorsanız, acilmotorkurye.com hizmeti İzmir kurye‘yi tercih edebilirsiniz. İzmir’de kurye ihtiyacı olan müşterilerimizin hizmetindeyiz. İşte taşımasını yaptığımız çeşitli ürünler:

  • Her türlü evrak, değerli evrak, dosya, zarf kartpostal gönderimleriniz
  • Yiyecek içecek gibi ürünleriniz
  • Kırılabilir ve değerli eşyalar
  • Çeşitli boyutlarda koli ve kutu gönderimleriniz ve herhangi bir ürünü göndermek için bizi aramanız yeterli.

İzmir Şehirler Arası Kurye

Şehirler arası taşımacılıkta uygun fiyatlar ve hızlı çözümler ile acilmotorkurye.com yanınızda. Aynı gün içerisinde İzmir içi ve çevre illere kargonuzu taşıyoruz. Öğlen 12’ye kadar bize teslim ettiğiniz gönderilerinizi aynı gün içerisinde teslim ediyoruz. İzmir’den İstanbul’a gönderim fiyatımız 1.000 TL’den başlamaktadır.

İstanbul ve İzmir dışında Ankara, Bursa, Edirne, İzmit gibi konumlara gönderim yapmaktayız. Gönderiminizi İzmir’den sağlayacaksanız saatler içerisinde Manisa’da ve Aydın’da istediğiniz adrese teslim ediyoruz. İzmir’den kargo göndermenin en hızlı, güvenilir ve ekonomik yolu bizden geçiyor. Hemen bizi arayın, kurye ekibimizi kapınıza yönlendirelim. Kargonuz bugün içerisinde ulaşsın.

İzmir Hızlı Kurye

İzmir içi gönderilerinizi çok hızlı bir şekilde istediğiniz semte ve adrese götürüyoruz. Eğer acilen göndermeniz gerekiyorsa İzmir Hızlı Kurye hizmetimizden ufak fiyat farkıyla yararlanın. En hızlı şekilde kargo göndermek için bu hizmetimizi seçebilirsiniz. Gönderim ücretimiz minimum 1.000 TL’dir.

Siz bizi aradıktan sonra en kısa sürede kapınıza geliyoruz ve gönderinizi hemen teslim ediyoruz. Gönderinizin teslim alınma süresi 30 dakikayı geçmemektedir. Teslim edilmesi ise en kısa güzergahlar kullanılarak maksimum 7 saat içinde gerçekleşir.

İzmir Kurye Fiyatları

İzmir kurye taşımacılığı hizmetinde bulunan birçok şirketten biriyiz. Deneyimli ve güvenilir ekibimiz için bizi tercih edebilirsiniz. İzmir’in en uzun süreli taşımacılık yapan kurye firmasıyız. Uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı gönderim üçgenine sahibiz. Gönderim ücretlerimiz taşınmasını istediğiniz ürünün özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Gönderim fiyatlarımız hizmet kalitemize, hızımıza ve müşteri memnuniyetimize göre belirlenir. Bizi arayarak gönderilecek ürün hakkında aşağıdaki bilgileri verin, size hemen fiyat bilgisi çıkaralım:

  • Alıcının adresi
  • Göndericinin adresi
  • Kargo boyutu
  • Kargo ağırlığı
  • Teslim zamanı

İzmir Uçak Kargo

İzmir Uçak kargo hizmetimiz ile kargolarınız en güvenli ve hızlı şekilde teslim edilmektedir. Uzak mesafe kargo gönderimi yapmanın en ekonomik ve hızlı yolu bu hizmetimizdir. Firmamız acilmotorkurye.com hizmette sınır tanımamaktadır. Her türlü ihtiyacınıza göre bir çözümümüz bulunmaktadır. İzmir uçak kargo hizmetimizde havaalanından adrese götürme hizmeti verilmektedir.

Ek hizmetimiz olarak kargonuzu havaalanından adresinize en hızlı şekilde teslim edebiliriz. Kargonuzu almak için havaalanına gelmenize gerek yoktur. En hızlı şekilde ürünlerinizin teslimatı gerçekleştirmemiz için uçak kurye hizmetimizi tercih edin. Kargolarınızı Türkiye’nin bir ucundan diğerine taşıyalım.

İzmir Acil Kurye

İzmir acil kurye hizmetimiz ile dilediğiniz saatte ürün gönderimi yapabilirsiniz. Hafta içi mesai saatlerinden sonra ve hafta sonu bu servisimizi tercih edebilirsiniz. Akşam 6’dan sabah 8’e kadar İzmir acil kurye servisimiz sayesinde gönderimleriniz gitmesi gereken saatte gitsin. Bunun için bir miktar fiyat farkı talep ediyoruz.

İzmir kurye hizmetimiz minimum 1.000 TL’dir. Gönderim mesafesine göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Soru sormak, fiyat bilgisi öğrenmek için bizi istediğiniz saatte arayabilirsiniz. Hemen ulaşmak için 0543 956 07 58 numaralı telefonumuzu kullanın. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.