Anasayfa » İstanbul Kurye

İstanbul Kurye

Güvenli ve hızlı kurye hizmetlerimiz İstanbul’da da aktif. Her türlü paketiniz İstanbul kurye hizmetimiz ile hızlı bir şekilde teslim edilir. İstanbul gibi büyük ve trafiği yoğun bir şehirde paketlerinizin gönderimi hususunda endişe mi duyuyorsunuz? İstanbul kurye hizmetlerimiz ile bu endişelerinizin yersiz olduğunu göreceksiniz. Hızlı araçlarımız ve deneyimli personelimiz ile her türlü paketinizi güvenlik sıkıntısı yaşamadan bize teslim edebilirsiniz.

Paketleriniz kurye çalışanlarımız tarafından itinayla korunur ve gönderim adresine hızla ulaştırılır. Teslimatlarımızda müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Bunun birlikte her teslimat titizlikle sağlanmaktadır. İstanbul kurye hizmetimizden faydalanmak ise oldukça kolay. Bizimle iletişime geçerek paketinizi kurye çalışanlarımıza gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

İstanbul Hızlı Kurye Hizmeti

Tüm dünyada dijitalleşmenin yaygınlaşmasıyla birlikte kurye hizmetleri de hız kazanarak artmaya devam ediyor. İstanbul güvenilir ve hızlı kurye hizmetimizin bu yoğunluğun içinde teslimatınızı güvenle yapacağınızdan şüpheniz olmasın. Pandemi dolayısıyla artan e-ticaret faaliyetleri hizmetimizin kalitesini etkilemez.

Bu yoğunluk birçok büyük kurye hizmetinde sıkıntıya sebep olabiliyor. Deneyimli ve güler yüzlü personelimizle kurye hizmetleriniz hızlı ve yüksek güvenlikli olarak sağlanır. Müşteri memnuniyetini ana ilke olarak benimsemiş firmamızla paketleriniz emin ellerde. Her türlü paketin teslimatını yapıyoruz. Paketinizin hacmi, ağırlığı ya da materyali hizmetimizin kalitesini etkilememektedir. Gönül rahatlığıyla çalışanlarımıza emanet edebileceğiniz bazı paketleriniz:

 • Elektronik ev eşyaları,
 • Resmi evraklar
 • Teknolojik ürünler,
 • Cam ya da porselen gibi kırılabilir materyalden ürünler,
 • Kitap, defter gibi yırtılabilir, deforme olabilir ürünler
 • Tekstil ürünleri,
 • Ev tekstili ürünleri,
 • Dökülebilir ya da zarar görebilir gıda ürünleri,
 • Kırtasiye araç-gereçleri,
 • Yüksek koruma gereken hırdavat malzemeleri,
 • Gözlük, saat, parfüm gibi pahalı ve lüks ürünler,
 • Bitki ve bahçe bakım ürünleri,
 • Mama, tasma, oyuncak gibi evcil hayvan için yardımcı malzemeler.

Bu ve bu gibi birçok ürünün taşımacılık ve teslim faaliyetlerini hızlı ve yüksek güvenlik önlemleriyle sağlıyoruz. İstanbul güvenilir ve hızlı kurye hizmetlerimiz ile teslim alınan ürünleriniz ile ilgili endişe duymanıza gerek kalmayacak.

İstanbul Acil Kurye

İstanbul Türkiye’nin en kalabalık ve en kozmopolit şehri. Metropol özelliği taşıyan İstanbul’da insan nüfusunun fazlalığıyla ilgili birçok problem bulunmakta. Bu problemlerden belki de en önemlisi ve çok sorun teşkil edeni de şüphesiz ki trafik. Trafiğin günün her saati ve her lokasyonda yoğun olduğu bu şehirde de kurye hizmeti bazen sekteye uğrayabiliyor. İstanbul acil kurye faaliyetlerimiz ile bu hizmetin sekteye uğrama ihtimalini asgariye indiriyoruz.

Motorlu kuryelerimiz yüksek güvenlik önlemiyle çalışır. Trafikten etkilenmeden yoğun trafik saatlerinde bile paketlerinizi teslim eder. İstanbul acil kurye hizmetlerimizden küçük ve taşıması kolay ürünleriniz için faydalanabilirsiniz. Daha hızlı ve daha kolay teslimat için nispeten küçük paketlerinizi motorlu kuryemize teslim edin. Semtten semte veya iki yaka arası hızlı teslimat için moto kurye hizmetimiz ideal.

İstanbul Moto Kurye

Zarar görmesinden endişe duyduğunuz, taşınması zor, hacmen büyük ya da ağır bir pak ediniz mi var? İstanbul moto kurye hizmeti ile paketiniz emin ellerde. Güvenilir ve profesyonel personelimiz büyük ve taşınması zor ürünlerinizi hızlı bir şekilde gönderim adresine ulaştırır. Ürünleriniz için endişe duymadan güler yüzlü ve ilgili personelimize teslim edebilirsiniz.

Resmi evrak ya da belgelerinizin teslimatı ile ilgili endişe mi duyuyorsunuz? İstanbul moto kurye hizmetimiz tam size göre. Hassas içerik taşıyan paketlerinizi profesyonel ve itinalı personelimizle teslim edilir. Hizmetimizden faydalanabileceğiniz bazı ürünler:

Resmi ve ıslak imzalı evraklar,
Hukuk belgeleri,
Öğrenci belgeleri, transkripler,
Vergi belgeleri,
Şirket belgeleri,
Makbuzlar.

İstanbul Gece Kurye

Resmi çalışma saatleri dışında göndermeniz gereken bir paketiniz mi var? İstanbul gece kurye hizmetimiz ile çalışma saatleri dışında da hizmetinizdeyiz. Acil gönderimi gereken paketleriniz personelimiz tarafından teslim alınır. Hızlı ve güvenlikli bir biçimde adresine teslim edilir. Günün her saati kurye hizmetimizden iç rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

İstanbul Kurye İletişim

İstanbul kurye hakkında bilgi almak yahut paketinizin gönderim durumunu öğrenmek mi istiyorsunuz? Günün her saati ulaşabileceğiniz GSM numaramız: 0543 956 07 58
Ayrıca aynı şekilde bilgi almak ve fiyat bilgisi öğrenmek için sabit hattımız: 0212 497 23 91
Adresimiz: İslam Bey Mh. Göztepe Sk. No:52 D:4 Eyüpsultan / İSTANBUL.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…