Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Günümüzde nüfusun dolayısıyla da ihtiyaçların arttığı şehirlerde; şehir içi ya da şehir dışı kargo taşımacılığı sektörü oldukça revaçtadır. Öyle ki gittikçe artan trafik, zaman darlığı gibi nedenlerle geleneksel kargo yöntemleri yetersiz hale gelmiştir. Motorlu kurye tam bu noktada ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir.

Motorlu kurye; kargo dağıtıcısı kişilerin kargolarınızı motosiklet ile taşıyarak dağıttı bir sistem olarak nitelendirilmektedir. Hız ve uzmanlık gerektiren bir hizmet olan motorlu kurye, acil ihtiyaçlarınızı karşılamanın bir numaralı adresi haline gelmiştir. Güvenilir motor kurye hizmeti almak için web sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede sorularınızı ve yorumlarınızı müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz.

Gönderileriniz için ihtiyacınıza yönelik farklı araç seçeneklerimiz bulunmaktadır. Farklı tür ve boyutlarda pek çok gönderiyi teslim edebilmekteyiz. Gönderilerinizin paketlenmesi sürecinde gelişmiş ekipmanlar kullanmaktayız. Bu sayede hem gönderinin gizliliği hem de güvenliği sağlanmakta.

Ayrıca, araçlarımızın bakımı düzenli ve sıkça yapılmaktadır. Profesyonel hizmet vizyonumuz gereği kurye hizmetinin mükemmelliği hedefine yönelik çalışmaktayız. Sizler de moto kurye ihtiyaçlarınız için bizleri tercih ederek içiniz rahat bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

İşinizin zamanla yarıştığı şu günümüz İstanbul’unda her şeyin zamanında olması gerektiğini bilmekteyiz. Bundan dolayı da iletilerinizin yerinde ve zamanında geç kalmadan iletilmesi gerekmektedir. Ama her şirkete de güvenilmez ki dediğinizi duyar gibi oluyoruz. İşte sizin bu çaresizliğinize çare olacak olan moto kurye firmamız artı bir telefon sonucunda istediğiniz adrese gelecektir. BIr telefon kadar yakınınızdayız.