Anasayfa » Express Kurye

Express Kurye

Express kurye hizmetimiz sayesinde kargo göndermek ve almak çok kolay. Kargoyu bugün teslim alabilecek miyim diye düşünmemek için bizi tercih edin. Hızlı ve uygun fiyata gönderim yapmanın keyfini çıkarın. Acil kurye ihtiyacınız olduğu her anda acilmotorkurye.com yanınızda. Şehir içi ürün gönderiminin en hızlı yolu olan Express kurye servisimiz, trafiğe takılmadan motosikletli ekibimiz ile gönderim sağlamaktadır.

Bazı durumlarda standart gönderim hızı, ihtiyaçlarınızı karşılayamamaktadır. Özellikle hukuk ve danışmanlık firmaları acil ihtiyaçları sebebiyle Express kurye servisimizi sıklıkla tercih ederler. Avukatınıza belge göndermek, araba alım satım belge işlerinizi halletmek için çok hızlı gönderim sürelerine sahibiz. Hafta sonuna kalmadan, devlet işleri ile ilgili belgeleri mesai saati bitmeden yetiştirebiliriz. Sabahın çok erken saatlerinde gönderilmesi gereken kargolarınız için ise Gece Kurye hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Gece Kurye

Bu hizmetimiz sayesinde gece saatlerinde doğan kurye ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. 7/24 kargo gönderme özgürlüğünü bizimle yaşayın. Kişisel veya sektörel ihtiyaçlarınız için istediğiniz her saatte kargo gönderimi yapabilmek hakkınız. 18 ve 8 saatleri arasında hizmet veren gece kurye hizmetimiz, mesai sonrası oluşan gönderim ihtiyaçlarınızı çözmek için sizinle.

Mesai saatlerini kaçırırsanız kargo göndermekten mahrum kalmayın diye bu hizmeti devreye soktuk. Gece Kurye hizmetimizin minimum 100 TL ücreti bulunmaktadır. Özel ihtiyaçlarınıza özel çözümler acilmotorkurye.com adresinde sizi bekliyor.

Küçük çaplı gönderimde bulunmak için uygun fiyatı ile moto kurye hizmeti tam size göre. Mektup, zarf, evrak gönderimlerinizi çok uygun fiyata gerçekleştiriyoruz. Motosikletli ekibimiz sayesinde şehrinizin yoğun trafiğine maruz kalmadan hızla gönderim sağlamaktayız. Kargo sektöründe yakıt fiyatları en büyük gider kalemini oluşturmaktadır.

Motosikletler az benzin tüketimine sahip olduğu için, çok uygun fiyatlı hizmet sunabiliyoruz. Motor kurye hizmetimiz ile gönderim sağlayabileceğiniz ürünler şunlardır:

 • Küçük boyutlu ev eşyaları
 • Yiyecek ürünleri
 • Dosya, evrak, belge gönderimleri
 • Hediyelik eşyalar
 • 90 cm’e kadar olan tüm eşyalarınız moto kurye hizmetimize dahildir.

Araç Kurye

50 santimden büyük olan her türlü eşyanızın gönderimini araçlı kuryemiz ile sağlamaktayız. Ayrıca yüklü miktardaki belgelerinizin gönderimi için bu hizmeti seçmeniz gerekmekte. Acil olmayan belge gönderimlerinizde tasarruf etmeniz adına toptan gönderim sağlayabilirsiniz.

Araç yakıt giderlerinden dolayı araç kurye hizmetimizin biraz daha fazla ücrete sahip olduğunu belirtmeliyiz. Yine de en uygun fiyatlı gönderim sağlayan kurye firması olmaktan mutluluk duyuyoruz. Her türlü büyük eşyanız için arabalı kurye hizmetimizi gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.

İstanbul’un en hızlı gönderim gerçekleştiren kurye firması olmaktan gurur duyuyoruz. Kurumsal kargo firmaları müşterilerinin hızlı kargo ihtiyaçlarına tam olarak cevap veremiyor. Özellikle internet kullanımının arttığı şu günlerde, kargo firmaları ekstrem yoğunluklar yaşayabiliyor.

Biz en kısa sürede adresinizden kargo alımını gerçekleştirip, göndermek istediğiniz adres ne kadar uzak olursa olsun çok hızlı gönderim sağlıyoruz. Her ihtiyacınız için kişiye özel kurye faaliyetlerimiz ile hizmet veriyoruz. İstediğiniz saatte, istediğiniz şekilde kargolarınızı teslim etmeye hazırız. Hızlı kurye gönderimleri bizden sorulur.

Express Kurye Fiyatları

Fiyatlarımız gönderim tipine göre oldukça değişkenlik göstermektedir. En doğru fiyatı almanız için bizi aramanızı öneririz. Her zaman en uygun fiyat garantisi acilmotorkurye.com adresinde hizmetinizde. Gönderim ücretleri aşağıdaki unsurlara göre değişmektedir. Lütfen bizi aradığınızda bu ayrıntıları belirtin, size kesin olarak fiyat sunalım:

 • Gönderi adresi ve alıcı adresindeki uzaklık, fiyatı belirleyen en önemli unsurdur.
 • Hangi gün göndermek istediğiniz fiyatta değişikliğe neden olabilir. Pazar günleri için ayrı fiyat tarifemiz vardır.
 • Gönderimini sağlayacağınız ürünün boyutu ve yaklaşık ağırlığı, kesin fiyat verebilmemiz için gereklidir.
 • Gönderim saati mesai dışında ise fiyatlandırmamız, gece kurye hizmetimiz üzerinden olacaktır.
 • Teslimat süresini kısa tutmamızı istiyorsanız Express hizmetimiz üstünden fiyatlandırılırsınız.
 • Motosiklet kurye hizmetimizi tercih etmeniz durumda en ekonomik ücreti ödersiniz.

Express Kurye İletişim

Kurye hizmetlerimiz ile ilgili tüm detayları öğrendiniz. Fiyat bilgisi almak, gönderinizin durumunu öğrenmek ve adresinizden kargo alımı yapmak için bizi arayabilirsiniz. 0543 956 07 58 numaralı cep telefonu ile istediğiniz her saatte bize ulaşmanın mümkün. Sabit hat üzerinden arama yapmak için ise 0212 497 23 91 numarasını tercih edebilirsiniz. Tüm gönderilerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.